Baltský jantarový dudlík

Nový produkt

Dětský dudlík, přívěsek ve tvaru dudlíku je vyřezaný z přírodního baltského jantaru.
Jedná se o suvenýr, dudlík není určen k žvýkání.

Na objednání cca 7 dní

799 Kč

Přidat na seznam přání

Baltský jantarový dudlík

Dětský dudlík, přívěsek ve tvaru dudlíku je vyřezaný z přírodního baltského jantaru. Jedná se o suvenýr, dudlík není určen k žvýkání.

Barva: Honey, milk, butter

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť. 

Jantarové šperky v evropské tradici přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Udává se, že jantar pomáhá snížit horečku. Po staletí se jantarové šperky též využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Mnoho kultur věřilo, že předmět je výrobkem boha a má také léčivé vlastnosti, a proto byl důležitým předmětem obchodu. Časem se jantar stal cenným předmětem mezi sběrateli, umělci a klenotníky.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LR Health & Beauty - Probiotic 12  - 30 kapslí / 15 g

LR Health & Beauty - Probiotic 12 - 30 kapslí / 15 g

Probiotic 12 - abychom se cítili dobře

Probiotické bakterie můžeme rozdělit až do 400 různých kmenů. V našich střevech jich žijí miliony a zdravotní stav člověka souvisí s udržováním jejich rovnováhy.

Informace o produktech