Vyřezávaný BALTSKÝ JANTAR - králík

Nový produkt

Soška, figurka vyřezávaná z pevného fosilního baltského jantarového kamene

Velikost figurky:28x26x15mm
Hmotnost: 5,70g
Vzhled: Leštěný
Barva: Dark, Marble

na objednání cca 10 dní

1 549 Kč

Přidat na seznam přání

Vyřezávaný originální BALTSKÝ JANTAR - králík

Soška, figurka vyřezávaná z pevného fosilního baltského jantarového kamene.

Unikátní kousek a nádherná ukázka umění zručného řemeslníka, je roztomilá figurka králíka z baltského jantaru. Figurka králíka je vyřezaná do posledního detailu z přírodního jantaru velmi ceněné DARK a MARBLE barvy. Protože u jantaru platí, že čím je starší, tím je vzácnější, přestavuje tato figurka nejen nádhernou dekoraci, ale též i je cenným sběratelským kouskem, jehož cena časem dále poroste.

Velikost figurky:28x26x15mm

Hmotnost: 5,70g
Vzhled: Leštěný
Barva: Dark, Marble
Certifikát:
Ano, dodáván společně s objednávkou

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť. 

Jantarové šperky v evropské tradici přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Udává se, že jantar pomáhá snížit horečku. Po staletí se jantarové šperky též využívají jako velmi účinný ochranný talisman. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Mnoho kultur věřilo, že předmět je výrobkem boha a má také léčivé vlastnosti, a proto byl důležitým předmětem obchodu. Časem se jantar stal cenným předmětem mezi sběrateli, umělci a klenotníky.

Pravý Baltský Jantar

35 a 50 milionů let změna klimatu způsobila, že jehličnaté stromy vypouštějí velké množství pryskyřice v oblastech pokrytých Baltským mořem. Stromy produkují pryskyřici jako ochranu proti nemocem a napadení hmyzem, když mají poškozenou kůru nebo byly napadeny kůrovci a podobným hmyzem. Pryskyřice ztvrdla ve vlhkých sedimentech (jako je jíl a písek), které se vytvářely na dně lagun nebo v deltách řek a uchovala se v zemské kůře po miliony let.  V současné době je jantar pocházející ze země nebo shromážděný, když je vyplaven na pevnině, hlavní oblast, kde se nachází většina jantaru, je Litva a země poblíž.

Vlastnosti Pravý Baltský Jantar
Rozměry 28x26x15mm
Hmotnost 5,70g
Barva Dark, Marble
Vzhled Leštěný
Zpracování Vyřezávané
Certifikát Ano, dodán společně s objednávkou

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Jantarové korálky pro dospělé, KOŇAK, barokní, lesklé, cca 66 cm

Jantarové korálky pro dospělé, KOŇAK, barokní, lesklé, cca 66 cm

Jantarové korálky pro dospělé.

  • Udržuje vitalitu a tělesnou rovnováhu
  • Pohlcuje bolesti a negativní energie
  • Zmírňuje stres
  • Posiluje paměť
  • Duševně, emocionálně uklidňuje

Korálek tvar:  Barokní

Délka:  66 cm

Barva:  Koňak

Společně s jantárky zasílame certifikát o pravosti jantaru!!!

Related Products

Informace o produktech