kosmetika UNIQUE

Výrobky obsahují 99% přírodních složek a většina těchto výrobků obsahuje více než 40% certifikovaných organických ingrediencí.

Kosmetika UNIQUE - Unikátní vlasová péče z Dánska

Výrobky obsahují 99% přírodních složek a většina těchto výrobků obsahuje více než 40% certifikovaných organických ingrediencí. Tato skutečnost je důkazem opravdu vysoké kvality a exkluzivity našich výrobků.
Tyto výrobky a ingredience jsou certifikované společností ECOCERT.
Tato kosmetika, ani její ingredience nikdy nebyly testované na zvířatech. Unique dodržuje přísná pravidla Humane Cosmetics Standard.

Hlavní složkou Dánské kosmetika UNIQUE je organická syrovátka. Ta je bohatým zdrojem proteinů, vitamínů,
minerálů a tuků, které mají fantastický vliv na pokožku a vlasy.

Šampony
Šampony UNIQUE obsahují komplexy přírodních látek rostlinného původu, které celkově zlepšují stav vlasů - ozdravují je, osvěžují, chrání a obecně posilují. Zároveň zanechávají vlasy lesklé, hladké, čisté, pružné a lépe zvládnutelné. Obnovují přirozenou rovnováhu vlhkosti vlasů, která je podstatou jejich zdraví.

UNIQUE zaručuje kvalitní péči o vlasy díky výtažkům z organické pampelišky, výživným mléčným bílkovinám nebo mořským řasám. Šampony provoní vlasy jedinečnou jemnou vůni chrpy, čerstvě posečenou organickou mátou peprnou nebo čerstvě posečeným organickým rozmarýnem.
Speciálně pro ty nejmenší nabízíme luxusní bezparfémový a velmi jemný dětský šampon obsahující dánské organické mléčné bílkoviny a BIO fair trade aloe vera.

Péče o vlasy
Certifikovaná organická vlasová péče a kondicionéry UNIQUE nabízí vlasům jedinečnou ochranu. Jejich účinky ocení hlavně lidi se suchými a poškozenými vlasy. Chrání vlasy, redukují krepatění, dodávají jim potřebný lesk, zanechávají je hedvábně jemné, lépe zvládnutelné a zdravé.
Výrobky UNIQUE obsahují výtažky z organické břízy, organického bezového květu, BIO slunečnicový olej, pšeničné proteinyfair trade bambucké máslo nebo aloe vera v kombinaci s organickými bílkovinami mléka.

Stylingové spreje
Jedinečné přírodní certifikované vlasové přípravky pro dokonalý tvar a fixaci vlasů. Díky těm nejkvalitnějším ingrediencím jsou vlasy nejen dokonale tvarované, ale také chráněné.
Stylingové spreje UNIQUE umožňují fixovat a pečovat o vlasy bez toho, aby je poškozovaly umělé nebo škodlivé složky.Comments

Leave your comment

Informace o produktech