Kosmetika NONIQUE

Výrobky NONIQUE neobsahují žádná umělá barviva, parafíny, parabeny, PEG ani silikony. Nejsou testovaná na zvířatech. Přírodní krása NONIQUE

Základem kosmetiky NONIQUE jsou plody karibského Noni. Ty ve spojení s Aloe Vera a dalšími 14 aktivními složkami pocházejícími z ekologického zemědělství zaručují kvalitní péči o Vaše tělo. Vzhledem k vysoké kvalitě všech složek je možné použít kosmetiku NONIQUE také pro problematickou pokožku a pleť.Snažíme se Vám nabídnou jen to nejlepší, co nabízí příroda. Výrobky neobsahují žádná umělá barviva, parafíny, parabeny, PEG ani silikony.
Téměř všechny naše výrobky jsou
VEGAN, což znamená, že neobsahují žádné živočišné složky.Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech.Důkazem kvality kosmetických přípravků NONIQUE je certifikát BDIH.


Co je NONI ?

Spousta z nás o Noni nikdy ani neslyšela. Těm, kterým slovo "Noni"  nic neříká, je třeba říct, že se pod tímto pojmem skrývá zvláštní  tropické ovoce. Ovoce "Noni" (Morinda citrifolia) roste na ekologické plantáži  NONIQUE v karibském Changui-nola v provincii Bocas del Torro v  Panamě, poblíž hranice s Kostarikou. Díky průzračné vodě,  mořskému vánku a nádhernému karibskému podnebí jsou zde ideální podmínky k celoročnímu pěstování tohoto druhu ovoce. Na  ekologické plantáži NONIQUE roste celkem 1500 stromů Noni.


Jak vypadají a jak rostou?

Ovoce roste na keřích nebo neustále zelených stromech. Tyto stromky mohou dorůstat do 5-ti metrové výšky. Noni mají velké, tmavě zelené, lesklé, žilkované, oválné listy s krátkým stonkem.Noni nasazuje nejprve plody, a teprve pak květy s pěti nebo šesti listy. Plody Noni můžou vážit až 1 kg a dorůstají velikosti ananasu nebo kokosu.
Dokud jsou
Noni na slunci a nejsou vystavené silnému větru jsou prakticky nezničitelné a téměř nikdy nejsou napadené škůdci nebo chorobami. Pravděpodobně díky svému silnému zdraví jsou schopné růst mnoho let.
Noni plodí celý rok. Zralé a nezralé plody se liší barvou. Zralé ovoce jsou obvykle světlejší a mnohem měkčí, a dá se také lehce zmáčknout.


Noni a jeho účinky

Přírodní péče o pleť vyžaduje hlavně přírodní složky. Naše kosmetická řada NONIQUE byla vyvinutá tak, aby byly plně využity všechny aktivní složky Noni. V průběhu výroby jsme kladli důraz na čistotu a biologický účinek.
Plody Noni jsou zázračné a bylo zjištěno, že obsahují více než 150 životně důležitých látek. Jejich výjimečně vysoký obsah proxeroninu, vitamínů, enzymů a stopových prvků je posunuje na první příčky, co se přírodních produktů týče. U Noni bylo např. zjištěno, že obsahuje 800 krát více vitaminů a enzymů než u ananasu, což pozitivně ovlivňuje zdravý a mladistvý vzhled pleti.
Nedostatek xeroninu je příčinou mnoha kožních problémů a zhoršuje metabolismus buňky.Naše Noni obsahuje mimořádně velké množství proxeroninu, předstupně xeroninu, a velmi malé množství čistého xeroninu. Lidské tělo si proxeronin samo přetvoří na alkaloid xeronin.

  

In Same Category

Related by Tags

Comments

Leave your comment

Informace o produktech