Květové vody 

Květové vody

Dr.Feelgood se už léta zabývá rostlinnými oleji, jejich fantastickými zdravotními a kosmetickými účinky. Při kosmetickém využití stále zákaznicím připomínám použití oleje na navlhčenou pleť. Vždy platí, že komplexní péče je ta nejlepší. Z tohoto důvodu jsme zařadili do našeho sortimentu květové vody, které samy o sobě mají vynikající terapeutick...

Dr.Feelgood se už léta zabývá rostlinnými oleji, jejich fantastickými zdravotními a kosmetickými účinky. Při kosmetickém využití stále zákaznicím připomínám použití oleje na navlhčenou pleť. Vždy platí, že komplexní péče je ta nejlepší. Z tohoto důvodu jsme zařadili do našeho sortimentu květové vody, které samy o sobě mají vynikající terapeutické vlastnosti a výborně se doplňují s účinky rostlinných olejů na pleť.
Udělejte si z denní péče o pleť i smyslový zážitek. Vyberte si svou květinovou vodu podle typu pleti a zahalte svou pleť do voňavé rosy květové vody pomocí jemného rozprašovače. Pak na takto navlhčenou pleť aplikujte 4-5 kapek vašeho oblíbeného olejíčku.

CO JE květový VODA?
Květová voda, známá i jako hydrolát, vzniká při výrobě éterického oleje. Během tohoto procesu se různé části rostlin (většinou lupeny a listy) destilují s vodou. Voda v podobě páry prochází přes tyto rostlinné části a unáší s sebou éterický olej a ostatní přítomné látky. Po odebrání éterického oleje získáme hydrolát.

Vice
V této kategorii není žádné zboží.

Informace o produktech